مقدمه

ال ای دی تابلوسازی از جمله مواردی می باشد که در صنعت تابلو سازی بسیار پر مصرف می باشد. ال ای دی ها را به دلیل داشتن قابلیت های متعدد در موارد بسیار زیادی استفاده می کنند. تابلو های ساخته شده با ال ای دی مزایا و کاربرد های بسیار زیادی را دارند. با استفاده از ال ای دی ها می توان رنگ های بسیار زیبا و خیره کننده ای را ایجاد کرد. وجود تنوع طرح و رنگ در این محصولات باعث محبوبیت آنان شده است.

اطلاع رسانی به وسیله ال ای دی تابلوسازی امری بسیار موثر می باشد. می توان با این تابلو ها در سراسر شهر تبلیغات محیطی بسیار گسترده ای را انجام داد. نسل جدید ال ای دی ها علاوه بر نور بهتر و بیشتر دارای طول عمر بسیار بیشتری نیز هستند. با استفاده از ال ای دی های تابلوسازی می توان مناظر بسیار خیره کننده ای را خلق کرد. ال ای دی تابلو سازی را می توان در رنگ های بسیار زیادی مورد استفاده قرار داد. با توجه به تنوع رنگ موجود می توان در تبلیغات، تنوع بسیار خوبی را در این محصولات به وجود آورد. ال ای دی تابلوسازی را می توان در دو حالت ثابت و متحرک تهیه کرد.

هر یک از این تابلو ها می توانند ویژگی های خاص خود را داشته باشند. در ادامه برای شما هر یکی از این ال ی دی ها را شرح داده و ویژگی های موجود در این محصولات را برای شما بیان خواهیم کرد.

ال ای دی تابلوسازی
ال ای دی تابلوسازی
ال ای دی تابلوسازی

ال ای دی تابلوسازی ثابت

تابلو های ساخته شده با ال ای دی های ثابت به صورت گسترده برای تبلیغات در جهت معرفی نوع فعالیت مختلف ساخته می شوند. این تابلوها ظاهری شبیه به تابلو های نئون شیشه ای داشته تنها تفاوت را می توان در وجود ای ای دی برای روشنایی بیان کرد. مونتاژ این ال ای دی ها به این صورت می باشد که بر روی پلکسی گلاس و یا فیبر های چوبی بعد از طراحی سوراخ هایی را ایجاد می کنند که ال ای دی ها در این سوراخ ها قرار خواهند گرفت. با توجه به سفارش مشتریان می توان تابلو ال ای دی ثابت را در رنگ های مختلفی ساخت. می توان افکت های مختلفی را برای این ال ا دی ها ایجاد کرد تا جلوه بهتری را داشته باشند.

ال ای دی تابلوسازی روان

این نوع از تابلو ها را با از کنار هم قرار دادن ماژول های ال ای دی در کنار یکدیگر می سازند. با استفاده از یک رابط کاربری نرم افزاری می توان متن و فونت های مختلف را بر روی این تابلو ها ایجاد و پیاده سازی کرد. ویژگی بارز موجود در این تابلو ها را می توان ال ای دی های آن ها عنوان کرد. استفاده از ال ای دی و توانایی پخش نور کنترل پذیر باعث ایجاد تابلو های روان شده است. این تابلو ها را در دو نوع متفاوت به صورت روان و ال ای دی نقطه ای می سازند.

این نوع از تابلو ها را می توان به وسیله ال ای دی ها در انواع شکل و سایز ها تولید کرد. این تابلو ها طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارند و فناوری به کار رفته در آن ها بسیار هوشمند می باشد. در ساخت این تابلو ها از ال ای دی تابلوسازی 5 میلی متری در رنگ های متنوع استفاده می کنند.

ویژگی و کاربرد های ال ای دی تابلوسازی

به دلیل مصارف متعدد این ال ای دی ها می توان به راحتی در مکان های مختلفی از این محصولات استفاده کرد. ال ای دی تابلوسازی را می توان با توجه به ویژگی های خاص در محصولات متنوعی به کار گرفت. از ویژگی های این ال ای دی ها می توان به طول عمر بالای آن ها اشاره کرد. با توجه به مصرف کم انرژی این محصولات می توان در تعداد بالا از آن ها استفاده کرد.

ال ای دی تابلوسازی با ال ای دی های معمولی متفاوت بوده و نوردهی بالاتری را دارا می باشد. پخش نور خوب در این محصولات باعث استفاده گسترده آنان شده است. می توان به راحتی این نوع از ال ای دی ها را راه انداز کرد. با توجه به ابعاد این محصولات برای طول عمر بیشتر می توان یک مقاومت کوچک را در سر راه این ال ای دی ها قرار داد.

 

خرید ال ای دی تابلوسازی

می توان این محصولات را برای مصارف متعددی خریداری کرد. شاید مهم ترین کاربرد این محصولات نورپردازی در تابلو ها باشد. خرید این محصولات به صورت عمده می تواند صرفه اقتصادی بسیار خوبی را برای افراد داشته باشد. می توانید این محصولات را به صورت عمده و آنلاین از شرکت ایران زمین تهیه کنید.

شرکت ایران زمین ارائه کننده تمامی لوازم تابلو سازی در ایران می باشد. می توانید با خرید از این شرکت کیفیت بالاتر را تجربه کنید. شرکت ایران زمین یکی از بهترین وارد کنندگان محصولات تابلو سازی می باشد. برند فوبوس را به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده در حوزه تابلو سازی می شناسند. ایران زمین وارد کننده اختصاصی این برند بوده و کیفیت برتر را به مشتریان خود ارائه می کند.

ال ای دی تابلوسازی
ال ای دی تابلوسازی
Call Now Button