مقدمه

چلنیوم را می توان به عنوان تحولی عظیم در صنعت تابلو سازی دانست. با ورود چلنیوم ها به این صنعت طراحی های جدید و زیباتری را شاهد بودیم. از ورود ورق چلنیوم و حروف ساخته شده با این متریال مدت زمان بسیار زیادی نمی گذرد. در این مدت کوتاه به دلیل ویژگی های جالب این محصولات شاهد استفاده گسترده از آن ها هستیم. در ساخت حروف و اشکال مختلف این تابلو ها جنس ورق بسیار مهم می باشد. مرغوبیت در جنس ورق های به کار رفته می تواند برای شما طول عمر و زیبایی دو چندان را به همراه داشته باشد.

تابلو چلنیوم چیست؟

تابلو چلنیوم را در واقع به تابلو هایی اطلاق می کنند که لبه حروف آن از جنس ورق چلنیوم باشد. لبه حروف اصطلاحی می باشد که در تابلو های چلنیوم به قسمتی گفته می شود که حروف از آن نقاط برجسته شده اند. در اغلب موارد این لبه ها را از رنگ های طلایی و نقره ای می سازند. لبه های موجود در تابلو چلنیوم را می توان مهم ترین قسمت موجود در تابلو دانست. جنس این قسمت آلیاژ مخصوصی از آلومینیوم می باشد که به صورت اختصار به آن چلنیوم گفته می شود. ساخت دقیق این تابلو ها در زیبایی دو چندان آن ها بسیار موثر و مهم می باشد. در این تابلو ها می توان با استفاده از اس ام دی نور پردازی بسیار زیبایی را به وجود آورد. در طول روز به دلیل ویژگی های موجود در ورق چلنیوم بازتاب نور باعث جلوه بسیار عالی این تابلو ها خواهد شد. طراحی و ساخت این تابلو ها بسیار تخصصی و مهم می باشد و باید طراحی دقیقی صورت پذیرد. قسمتی که نور را عبور می دهد بسیار با اهمیت بوده و باید با دقت بسیار بالایی طراحی شود. در تابلو های چلنیوم جنس رویه را از پلکسی گلاس اجرا می کنند. در زیر کار این تابلو ها برای قرارگیری اس ام دی ها از ورق پی وی سی استفاده می کنند. استفاده از ورق چلنیوم و پی وی سی علاوه بر یک ترکیب بسیار زیبا باعث دوام و طول عمر بیشتر این تابلو ها خواهد شد. تابلو های چلنیوم به دلیل داشتن طول عمر بسیار بالا و تنوع رنگی عالی خود از به روز ترین و پر طرفدار ترین تابلو های موجود در بازار رقابت می باشند. حال که با تابلو های چلنیوم آشنا شدید باید مزایای ورق چلنیوم به کار رفته در این تابلو ها را نیز بدانید. در ادامه برای شما مزایای متعدد و بسیار زیاد این ورق ها را شرح خواهیم داد.

ورق چلنیوم
ورق چلنیوم
ورق چلنیوم
ورق چلنیوم

کاربرد و مزایای ورق چلنیوم

برای این ورق ها می توان مزایای مختلف و بسیار زیادی را بیان کرد. طول عمر بالا را می توان به عنوان یک مزیت در ورق های چلنیوم دانست. با استفاده از این ورق ها می توان در مصرف انرژی بهینه سازی های زیادی را صورت داد. با این ورق ها می توان تنوع بسیار بالایی را در طرح، رنگ و سایز به وجود آورد که باعث به وجود آمدن تابلو های متنوع بزرگ و کوچکی خواهد شد. داشتن جذابیت بصری بالا با نور پردازی های خاص را می توان برای تبلیغات مختلف به کار برد. این ورق ها قابلیت سرویس شدن را دارا می باشند و می توان به راحتی در زمان های مختلف آن ها را سرویس کرد. با توجه به اینکه در شهر های مختلف از این ورق ها استفاده می شود پس در برابر شرایط جوی مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان می دهند. ورق های چلنیوم به کار گرفته شده در تابلو ها را می توان به راحتی شست و شو کرد. مزیت های موجود برای این ورق ها بسیار زیاد می باشد که در این مطلب مهم ترین آن ها را بیان کردیم. با توجه به داشتن این مزیت های بسیار زیاد کمتر جایی را می توان دید که از این تابلو ها برای تبلیغات و معرفی برند ها استفاده نکرده باشند. در استفاده از این تابلو ها می توان سلیقه افراد را نیز وارد کار کرده و یک محصول بسیار زیبا را خلق کرد. این ورق ها را بهتر است که با دستگاه های مخصوص، برش و خم داد تا بهترین فرم مد نظر را به خود بگیرند.

 

خرید ورق چلنیوم

یکی از موارد بسیار مهم در استفاده از ورق چلنیوم را می توان خرید آن بیان کرد. در خرید باید دقت بالایی را به خرج داد. خرید از فروشگاه های معتبر می تواند بهترین کیفیت را برای شما به دنبال داشته باشد. شرکت ایران زمین به عنوان یکی از وارد کننده های محصولات تابلو سازی می تواند نیاز تمامی کارگاه های تابلو سازی را به خوبی بر آورده کند. می توانید خرید های عمده خود را به صورت آنلاین انجام دهید. ویژگی های موجود در شرکت ایران زمین می توان بهترین خرید را برای شما به همراه داشته باشد. در ورق چلنیوم کیفیت بسیار مهم می باشد. برای ساخت تابلو هرچه ورق به کار رفته با کیفیت تر باشد می توان با سرعت بالاتری سفارشات را تولید کرد.

Call Now Button