خرید طلق تابلوسازی

طلق تابلوسازی

طلق تابلوسازی یک متریال موردنیاز برای تابلو سازها است که با عنوان های مختلفی شناخته می شود. از جمله می توان به پلکسی گلاس، طلق پلاستیکی، طلق شیشه ای شفاف، طلق شفاف و غیره اشاره کرد. در این بخش با ما باشید چراکه می خواهیم به صورت اجمالی با این محصول، ویژگی ها و مشخصات آن آشنا شویم.

جهت خرید طلق تابلوسازی می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی ایران زمین بزرگترین فروشنده عمده لوازم تابلوسازی تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

آشنایی با طلق تابلوسازی

طلق تابلوسازی یکی از اجزای مهم در ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی است که می توانید از آن برای ساخت انواع تابلوهای دیگر نیز استفاده کنید. طلق ها نام دیگری برای پلکسی گلاس ها هستند. این نوع از متریال ها در واقع از جنس اکریلیک یا هموپلیمر ترموپلاستیک شفاف می باشند که عنوان تجاری آنها پلکسی گلاس می باشد. این طلق ها را می توان در دسته لوازم تابلوسازی دسته بندی کرد که اولین بار در سال 1982 مورد استفاده قرار گرفته و پس از 5 سال به بازار وارد شدند. این متریال اولین بار در ساخت پنجره های هواپیماها، سایبان ها و نیز برج ها به کار گرفته شده است.

طلق تابلوسازی

طلق تابلوسازی یا پلکسی گلاس ویژگی های مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به مقاومت بیشتر آن در برابر شیشه، ضربه و فشار اشاره کرد. این نوع از متریال ها در صورتی که بشکنند، آسیب کمتری را به محیط اطراف خود وارد خواهند کرد. پلکسی گلاس ها خود به انواع متفاوتی تقسیم می شوند که از جمله آنها می توان به پلکسی گلاس مات، پلکسی گلاس های آینه ای، رنگی، پلکسی گلاس شیشه ای اشاره کرد. در ادامه با ما باشید تا به بررسی این نوع متریال ها و ویژگی های طلق تابلوسازی بپردازیم.

مشخصات طلق های تابلوسازی

در مورد مشخصات طلق تابلوسازی می توان به موارد مختلفی اشاره کرد. به طور کلی این نوع ورق ها را می توان در 2 مدل شفاف و مات تهیه نمود. بعضی از آنها می توانند نور را به صورت کامل عبور داده و یا دفع کنند. در این صورت در طرف دیگر طلق چیزی دیده نخواهد شد. مدل های رنگی این نوع متریال ها به خصوص در ساخت تابلو پلکسی از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار می باشند. یکی دیگر از مشخصه هایی که می توان برای این طلق ها از ملزومات تابلوسازی بیان کرد، تنوع رنگی بالای آن است که امکان استفاده در بخش های مختلف را می دهد.

مدل هایی که به صورت “پشت نور دار” و “غیر نور دار” هستند را می توان به دو دسته زیر تقسیم کرد:

  • محصولات با پشت نور: لایت باکس های تبلیغاتی، حروف برجسته چلنیوم، حروف برجسته پلاستیک.
  • محصولات بدون پشت نور: حروف برجسته پلکسی گلاس، لوح تقدیر و تندیس.

مزیت های مختلفی برای این نوع ورق های پلکسی گلاس وجود دارند که استفاده از آنها را جذاب تر می کند. از جمله این موارد می توان گفت:

  • این نوع از متریال ها خاصیت های ضد گرد و غباری دارند و می توانید با یک دستمال نم دار به راحتی آن را در زمان کوتاهی پاک کنید.
  • این نوع متریال ها جنس بسیار مقاومی در برابر خط و خش دارند. با این حال در برخی از مدل ها دیده شده است که اگر خراشیدگی شدید باشد، مقاومت آن به شدت کاهش می یابد.
  • محافظت از این نوع متریال ها در هنگام ارسال با پوشاندن یک لایه کاغذی انجام می شود.

طلق تابلوسازی

از دیگر موارد در این بخش می توان گفت: عدم تغییر رنگ و تیرگی، مقاومت بالا که در برابر اشعه های UV دارد، همچنین مقاومت در برابر آب و هوای گرم و سرد شدید.

خرید طلق های تابلوسازی

استفاده از این متریال ها را می توان در ساخت تابلوهای پلکسی گلاس مشاهده کرد. ساخت این نوع تابلوهای پلکسی در دوره کنونی در مدل های متفاوتی انجام می شود. با این حال دو سبک اصلی برای ساخت آن وجود دارد که شامل روش لبه کنشکاف و نیز لبه هندی است.

اگر قصد خرید طلق تابلوسازی را دارید، می توانید از بازرگانی ایران زمین اقدام کنید. این مجموعه با هدف تامین انواع محصولات و نیازهای صنایع، فعالیت های خود را شروع کرده و اکنون به صورت عمده فروشی برای تامین نیاز کسب و کارها کار می کند. ما در فروشگاه خود شرایط ویژه ای را برای تامین این محصولات فراهم کرده ایم. شما می توانید با ورود به وب سایت فروشگاه ما، اقدام به خرید این محصولات نمایید. همچنین شما می توانید از قیمت های ما در فروش عمده لوازم تابلوسازی بهره مند شوید.

 

Call Now Button